Zaloguj się do e-skok

Oferta

SKOK Kwiatkowskiego oprócz bogatej polskiej tradycji, postrzegana jest jako nowoczesna i profesjonalna instytucja finansowa, będąca blisko ludzi, wychodząca naprzeciw ich potrzebom.
 Jesteśmy dumni z faktu, iż produkty oferowane przez nas cieszą się zaufaniem naszych Klientów już tyle lat. Długoletnie doświadczenie na rynku finansowym pozwoliło nam przygotować dla Państwa wyjątkową ofertę do skorzystania, z której serdecznie zapraszamy.

 

Wiele osób wybiera SKOK Kwiatkowskiego na swojego partnera finansowego, ponieważ jako członkowie SKOK mają gwarantowany dostęp do atrakcyjnych pożyczek.

 

W swojej ofercie SKOK Kwiatkowskiego posiada m.in. konto osobiste, którego właściciele nie płacą za: wpłaty i wypłaty gotówki w kasie, za wypłaty z bankomatów SKOK24, usługę e-skok umożliwiającą bezpłatny dostęp do konta przez internet. Dzięki usłudze e-skok nie wychodząc z domu można zarządzać swoim kontem, dokonywać bezpłatnych przelewów, zakładać lokaty itd.

 

Klienci Kasy korzystają również z atrakcyjnie oprocentowanych lokat terminowych, rachunków a vista, systematycznego oszczędzania, mogą złożyć dyspozycję przelewu oraz płacić rachunki za media itp.

 

<
2019-10-01
Komunikat - Połączenie SKOK Kwiatkowskiego i Rzeszowskiej SKOK im. Bpa J. S. Pelczara
                                                                       ...

Centrala
ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów

tel. 14 637-34-15
tel. 14 637-27-79

Szczegóły kontaktu
wykonanie: Redruk
Copyright © Skok Kwiatkowskiego